cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Grąžinimo taisyklės


Netikus prekės dydžiui, galite keisti į kitą dydį/ prekę, arba prekę grąžinti ir atgauti pinigus per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Tai negalioja, kai prekė yra gaminama pagal individualų Pirkėjo užsakymą.
 Jei grąžinama prekė yra kokybiška pirkėjui pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Tai negalioja, jei gauta prekė yra nekokybiška ar su aiškiu defektu, tuomet pirkėjui, grąžinusiam prekę bus grąžinta bendra užsakymo suma: prekės kaina ir siuntimo išlaidos.
Standartinis siuntimas Lietuvoje trunka 1-3 darbo dienas, atsižvelgiant į tai, pirkėjas turi prekę išsiųsti nepraėjus daugiau nei  10-11 d.d. nuo jos gavimo datos, prekė turi būti grąžinta per 14 dienų.
Prekės grąžintos praėjus 14 dienų terminui bus pakartotinai išsiųstos pirkėjui.


PREKIŲ KEITIMAS

Prekę, kurią nori keisti į kitą, pirkėjas privalo grąžinti per 14 dienų.
Prekę, kurią pirkėjas norėtų gauti vietoje grąžinamos, gali rinktis iš visų parduodamų prekių asortimento, kuris yra pateiktas parduotuvėje.
Nėra apriboto termino, per kurį pirkėjas privalo išsirinkti prekę, kurią norėtų gauti vietoje grąžinamos.
Jei prekė, kurią pirkėjas nori gauti vietoje grąžinamos yra brangesnė, kainų skirtumą apmoka pirkėjas, jei išsirinkta prekė yra pigesnė – pirkėjui grąžinama suma, atitinkanti prekių kainų skirtumą.
Prekių keitimo metu visas siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.
Keičiama ar grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:
-prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota;

-prekė turi būti nesugadinta.